czwartek, 27 czerwca 2013

szydełkowe kamizelki dla dzieci


Dwie kamizelki wykonane włóczką melanż Altin Basak miya szydełkiem 3,5. Włóczka 100% bawełna - idealna dla dzieci. Bardzo przyjemna w robocie, miła w dotyku i noszeniu. 
Kamizelki są w rozmiarach 74 i 116, z kapturem. 
Robiłam bez schematu, tylko "z myśli" jak to mówi mój pięcioletni synek. Choć na początku marszczył się na kolory i prosił, żeby mu zrobić coś "czarnego, a najlepiej ze Star Wars", to teraz uwielbia ten ciuszek. Chyba przekonały go chłopięce guziki z piłką nożną :) Planowałam zrobić jeszcze kieszenie a'la bluza kangurka, ale nie chciał. Kamizelkę nosi nawet w upalne dni, choć jest dosyć ciepła. Za to gdy jest chłodniej zakłada ją na kurtkę, żeby było widać :) Tak mnie zachęcił, ze zrobiłam jeszcze jedną, dla malucha. Ta była malutka, więc robiło się bardzo szybko, (chociaż kaptur trochę się dłużył). 

Polecam wykonanie kamizelek - nie ma problemu, że dziecko szybko wyrośnie i rękawki będą za krótkie (hihi) i jest dobra na każdą porę roku. Zamiast kaptura można dodać kołnierzyk, a na pewno nabierze uroku. Jak Wam się podoba ten pomysł?Tak większa kamizelka prezentuje się na właścicielu.

A tu zbliżenie na guziczkiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...